Reference domu se systémem Heatflow

Novinky:

Realizujeme další montáže Heatflow, nejvíce stropní provedení
podívejte se do referencí

Poptávkový formulář:

Vaše jméno (povinné)

Telefon (povinné)

Váš email (povinné)

Město

Váš požadavek


Kontakt:

Jiří Vašák
Vedoucí obchodního oddělení
mob.: +420 778 061 616
email: vasak@tepora.cz

 

 

 

Podlahové vytápění elektrické

Uhlíkové topné folie Heatflow jsou nejvhodnějším a nejekonomičtějším řešením pro podlahové vytápění. Folie jsou napájeny elektrickým proudem 230 V. Folie může plnit funkci komfortní teplé podlahy ale také i funkci hlavního topení místnosti. Systém Heatflow díky jedinečnému složení, které je také chráněné patentem, vytváří podlahové vytápění s nízkými provozními náklady díky vyšší rychlosti ohřevu a lepší efektivitě využití energie a mění to co bylo kdysi luxusní formou topení na velice dostupné řešení vytápění, které poskytuje vysoký komfort tepla.

Struktura podlahového vytápění elektrického topení Heatflow


   Výkon a životnost podlahového vytápění Heatflow   


Heatflow folie je dodávána ve výkonu od 230 do 300 W/m2. Díky technologii uhlíkové tkaniny, která vyzařuje správnou vlnovou délku do všech směrů je možné zapojit Heatflow i sériově, na 1/4 výkon (55-75W/m2) a stále prohřát bez problémů i 10cm betonu.

Zásluhou inovaci která je patentovaná, pro infra fólie kritického spoje měděného proužku se stříbrným prvkem, nabývá fólie heatflow v životnosti nový rozměr. Životnost topných fólií Heatflow je 30 let soustavně na plný výkon a reálná životnost v běžném domácím provozu je víc než 100 let.

Jako jediná na světě využívá tuto technologii systém Heatflow. Díky patentovanému spoji nedochází ke vzniku nežádoucích elektrických oblouků a následné nefunkčnosti fólie.


       Volitelné materiály podlahového vytápění        


Plovoucí podlaha detail skladby: 

  1.   Plovoucí podlaha   2.   Texizol   3.    Rigidur   4.    PE fólie   5.    Heatflow   6.    Reflexní
fólie   7.    Izolační deska   8.    Základová deska / beton

Podlahové vytápění elektrické pod plovoucí podlahu schéma

Masivní dřevěná podlaha (Parkety, Dřevěný masiv) detail skladby:

  1.   Dřevěná podlaha   2.   OSB deska / Rigidur   3.    Dřevěné překlady   4.    PE fólie   5.    Heatflow   6.    Reflexní fólie   7.    Izolační deska   8.    Základová deska / beton

Masivní dřevo uložení nad elektrické podlahové topení

Koberec / linoleum detail skladby:

  1.   Koberec / Linoleum   2.   Rigidur   3.    PE fólie   4.    Heatflow   5.    Reflexní fólie   6.    Izolační deska   7.    Základová deska / beton 

Podlahové vytápění pod koberec

Keramická podlaha detail skladby:

  1.   Keramická dlažba   2.   Flexibilní lepidlo   3.    Anhydrid / Beton / Rigidur   4.    Uzemňovací rohož / Proudový chránič   5.    PE Fólie   6.    Heatflow   7.    Reflexní fólie   8.    Izolační deska    9.    Základová deska / beton

Podlahové topení pod keramickou podlahou

Fólie Heatflow jsou ideálním řešením pro podlahové vytápění elektrické, které zaručuje nejkomfortnější vytápění s nejrychlejší dobou zátopu, úsporou nákladů, nejvyšší efektivitou. Infra záření s biogenní vlnovou délkou zaručuje nejefektivnější akumulaci a rovnoměrné sálání z celé konstrukce.

Máte zájem o nezávaznou cenovou kalkulaci ?

Náš Tým vyškolených obchodních zástupců Vám rád udělá kalkulaci dle Vašich požadavků, stačí jen vyplnit jednoduchý kontaktní formulář. Tak neváhejte, a dejte nám vědět,  jaké vytápění Vás zaujalo!

2014 Tepora s.r.o. divize topeni-heatflow.cz prodej revoluční technologie vytápění Heatflow