Reference domu se systémem Heatflow

Novinky:

Realizujeme další montáže Heatflow, nejvíce stropní provedení
podívejte se do referencí

Poptávkový formulář:

Vaše jméno (povinné)

Telefon (povinné)

Váš email (povinné)

Město

Váš požadavek


Kontakt:

Jiří Vašák
Vedoucí obchodního oddělení
mob.: +420 778 061 616
email: vasak@tepora.cz

 

 

 

O nás

Vítejte na stránkách společnosti Tepora Group s.r.o., která je autorizovaným prodejcem revolučního vytápění Heatflow. Naše společnost byla založena na základě dlouholeté praxe vlastníků společnosti, kteří pracovali převážně v zahraničí na projektech nízkoenergetických staveb.

Jelikož si naše firma uvědomuje nároky této doby, které jsou hlavně v úspoře energií a ekonomické regulaci topení, rozhodli jsme se rozšířit portfolio našich produktů o patentem chráněné jedinečné Heatflow vytápění, které nejen splňuje všechny požadavky moderní doby, ale také vylepšuje kvalitu bydlení.

Heatflow je elektrická topná fólie, jejíž technologie je zdrojem infra záření s biogenní vlnovou délkou, která je lidským tělem vnímaná pozitivně a je vhodná k akumulaci předmětů při pokojové teplotě. Více informací naleznete na stránce: Co je Heatflow.

Společnost Tepora Group s.r.o. má Tým vysoce profesionálních, zkušených obchodních zástupců, kteří velice rádi zodpoví na Vaše otázky a připraví Vám zdarma kalkulace dle Vašich požadavek. Všechny informace ohledně naší společnosti a obchodních zástupců naleznete v sekci kontakty.

 

S přáním hezkého dne
celý Tým společnosti Tepora Group s.r.o.

 

 

2014 Tepora s.r.o. divize topeni-heatflow.cz prodej revoluční technologie vytápění Heatflow